If you can read this, your browser does not support the HTML5 Canvas.




Share selection:
1-Myriam Bleau

Device_art 5.015 [kompletan program]

Posted on 21/09/2015 by Culture Vulture

U četvrtak, 24.09.2015. u 20:00 sati u Galeriji Klovićevi dvori i na Platou Gradec otvara se peti Device_art, projekt koji se od 2004. bavi umjetnošću naprava i robotikom. Inspiriran kanadskom novomedijskom scenom, ovogodišnji Device_art 5.015 otkriva nove dimenzije zvuka i naprava te pokreta i prostora kroz međunarodnu izložbu, predavanja, radionice i performanse.

PROGRAM

festivalske lokacije:
Galerija Klovićevi dvori (1)
Plato Gradec (2)
Akademija likovnih umjetnosti (3)
Fakultet elektrotehnike i računarstva (4)

24.09. četvrtak
17:00 h predavanje – Bill Vorn (CA): Inferno i performativnost u robotičkoj umjetnosti (4)
20:00 h otvorenje međunarodne izložbe u Galeriji Klovićevi dvori i na Platou Gradec
20:30 h hibridni performans – Nataliya Petkova (CA): La mariée mise à nue par le binaire (2)
23:00 h after party – Banana Zvuk (Luka iz TBF-a i Yuri iz St!llnessa) (1)

25.09. petak
11:00 h predavanje – David Rokeby (CA): Računalo kao filozofska proteza (3)
21:30 h koncert Baden-Baden (1)

26.09. subota
17:00 h radionica za djecu – Erin Gee (CA): Neobični teremin (1)*
20:30 h robotički performans – Louis-Philippe Demers (CA) & Bill Vorn (CA): Inferno (2)
21:00 h after party – DJ Eddy Ramich (1)

27.09. nedjelja
20:30 h robotički performans – Louis-Philippe Demers (CA) & Bill Vorn (CA): Inferno (2)
21:00 h after party – Šlagerstep (1)

28.09. ponedjeljak
21:00 h after party – DJ LIK A (1)

29.09. utorak
21:00 h after party – DJ Crew Temperatura (1)

30.09. srijeda
21:00 h after party – Filip Riđički Radio Student party (1)

01.10. četvrtak
20:00 h zvučni performans – Paradise Now (BE): City Sonic mix (2)
21:00 h after party – DJ LIK B (1)

02.10. petak
11:00 h predavanje – Philippe Franck (BE): Transcultures – iskustvo s digitalnom umjetnošću i umjetnošću zvuka (5)
21:30 h koncert Plastic Knives (1)

03.10. subota
14:00 h radionica za odrasle – Radiona.org (HR): Synthomir (2)*
17:00 h radionica za djecu – Mladen Tomić (HR): Oblik zvuka (1)*
20:00 h zvučni performans – Myriam Bleau (CA): Soft Revolvers (2)*
21:00 h after party – phillitchevanje (1)
04.10. nedjelja
14:00 h radionica za odrasle – Radiona.org (HR): Synthomir (2)*
21:00 h after party – Šlagerstep (1)